Нафтогаз зобов’язаний знизити ціну на газ ще на 650 гривень

АК ʺНафтогаз Україниʺ, відповідно до доручення Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, зобов’язаний у липні знизити ціну природного газу для населення ще на 650 грн за тисячу кубічних метрів. Про це інформує прес-служба Кабміну.

Відповідно до урядової Постанови № 293, з червня Нафтогаз зобов’язаний продавати для населення газ за ціною, що є найнижчою на одному з чотирьох майданчиків: Об этом сообщает 40ka.in.ua со ссылкой на СМИ.


1. Мінекономрозвитку – середня митна вартість імпортованого газу — 5 161 тисячу кубічних метрів без ПДВ.


2. Українська енергетична біржа – газ на липень продався за ціною 4 905 за тисячу кубічних метрів без ПДВ.


3. Нафтогаз – газ для промисловості по передоплаті, що встановлена на липень 5 017 за тисячу кубічних метрів без ПДВ.


4. Або за ціною ПСО, відповідно до постанови КМУ №867, що на липень розрахована як 7 185 за тисячу кубічних метрів без ПДВ.


Найнижчою виявилася ціна Української енергетичної біржі. Тому ціна газу в липні для населення, без ПДВ без тарифів на транспортування та постачання, складе 4 905 грн за тисячу кубічних метрів, що менше на 650 грн, ніж ціна в червні 5 554₴


Нагадаємо, Кабінет міністрів України прийняв Постанову №293 і зобов’язав Нафтогаз з червня продавати для населення газ дешевше. Це рішення унеможливлює спекуляції Нафтогазу з цінами на газ.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/naftogaz_zobovyazanyy_u_lypni_znyzyty_tsinu_na_gaz_dlya_naselennya_shche_na_650_gryven_320982.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя