З Прикарпаття депортують грузина-порушника

news-image: З Прикарпаття депортують грузина-порушника
Чотири роки тому 29-річний громадянин Грузії авіарейсом Тбілісі-Київ прибув в Україну одружуватися. В українській родині прийняли його за зятя, але вже за три місяці чоловік зійшов з рушника щастя ( шлюб було розірвано), натомість став на явно злочинний шлях.

Як пише пресслужба управління ДМС в Івано-Франківській області, за цей час іноземець втратив підстави для законного перебування на території України, а невдовзі нелегального мігранта затримали за обгрунтованою підозрою у вчиненні кваліфікованих тяжких злочинів – грабежів та крадіжок. Об этом сообщает ukr-ru.in.ua со ссылкой на СМИ.

Засуджений відбував покарання у виправній колонії на Івано-Франківщині, звідки вчора звільнився, але, судячи з характеристики, зарекомендував себе людиною, не схильною до законослухняності.

Більшою мірою про це відомо оперативникам УСБУ та поліції, у взаємодії з якими працівники міграційної служби Івано-Франківської області допровадили вчорашнього в’язня до суду, а відтак на виконання судового рішення — до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які тимчасово перебувають в Україні.

Подальша доля нині 33-річного громадянина Грузії – примусове видворення у країну походження з забороною в’їзду в Україну на певний термін.Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/z-prykarpattya-deportuyut-gruzyna-porushnyka.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя