Парубій підписав закон про мову

Парубій підписав закон про мову Андрій Парубій. Фото: REUTERS

"Найближчі години чи дні його підпише президент України", - сказав Парубій, інформує Hromadske. Об этом сообщает vgolos.in.ua со ссылкой на СМИ.

Підписував спікер законопроект під оплески присутніх депутатів.

На розгляді парламенту було чотири постанови про скасування закону про мову, які були подані представниками "Опозиційного блоку", Вадимом Новинським, Олександром Вілкулом, Нестором Шуфричем, Олександром Долженковим та іншими, повідомляє "Українська правда".

Автори, постанов виступаючи у Раді, скаржилися, що ухвалений закон про мову нібито порушує Конституцію у частині використання російської та інших мов, заявляли, що під час його голосування були факти кнопкодавства, заявляли про загрозу "інквізиції" і обіцяли скасування документу через Конституційний суд.

Представники інших фракцій, які також висловилися у залі парламенту наголошували на необхідності підписати закон і закликали не поширювати фейки.

Нагадаємо, що Верховна Рада на пленарному засіданні 25 квітня проголосувала за законопроект "Про забезпечення функціонування української мови як державної".

Читайте також: #МоваНаЧасі: що передбачає ухвалений закон про українську мову


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/parubiy_pidpysav_zakon_pro_movu_290598.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя